немски » полски

Преводи за „wiekowej“ в немски » полски речника (Отидете на полски » немски )

едноезични примери (не са проверени от PONS редакцията)

полски
Także w 2014 roku został uznany najlepszym australijskim zawodnikiem w tej kategorii wiekowej.
Pomimo podobnych powikłań mammografia nadal ma opinię najbezpieczniejszego badania radiologicznego dla kobiet, a korzyści prawdopodobnie przeważają w każdej grupie wiekowej objętej programem.
Krup jest przyczyną około 5% przyjęć do szpitala we wspomnianej grupie wiekowej.
W grupie wiekowej osób do 35 roku życia za zmianą nazwy klubu było 90% respondentów.
W tej samej kategorii wiekowej zdobył także pięć medali mistrzostw świata, w tym złoty w wyścigu na 1 km w 2006 roku.
Odnotowano jednak wzrost liczby mieszkańców w grupie wiekowej poprodukcyjnej, gdzie wzrost wynosi ok. 1000 mieszkańców.
Jego wielkość zależy od długości trasy, jej stopnia trudności, liczby punktów do potwierdzenia, kategorii wiekowej i innych czynników.
W młodszej, szczenięcej grupie wiekowej również nie było stabilności.
Należy wziąć pod uwagę, że leki zmniejszające perystaltykę jelit w tej grupie wiekowej częściej wykazują działania niepożądane.
Trasa biegu, jej długość oraz skala trudności zależą od kategorii wiekowej i poziomu zaawansowania technicznego zawodników, dla których została zaprojektowana przez budowniczego trasy.

Искате ли да добавите дума, израз или превод?