Преводи за „ćwierćfinałowy“ в полски » немски речника (Отидете на немски » полски )

turniej ćwierćfinałowy

Примери за ćwierćfinałowy

едноезични примери (не са проверени от PONS редакцията)

полски
Swój bieg ćwierćfinałowy zakończyła na 5. lokacie, zajmując 21. miejsce w zawodach.
Gdy rywalizacja w dwumeczu ćwierćfinałowym oraz półfinału jak i w meczach 1/8 finału oraz finałowym był remis, rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut.
W trakcie rywalizacji ćwierćfinałowej play-off na początku marca 2018 odniósł uraz kolana, który wykluczył jego udział do końca sezonu.
W swoim biegu ćwierćfinałowym zajęła 3. miejsce i do szóstego biegu ćwierćfinałowego była tak zwaną „szczęśliwą przegraną (lucky loser)”.
W swoim biegu ćwierćfinałowym zajęła 3. miejsce i nie dostała się do półfinałów.
W pierwszym odcinku serii przedstawiano ośmioro zwycięzców różnych teleturniejów; wtedy też następowało losowanie par ćwierćfinałowych (uczestników pojedynków w kolejnych czterech odcinkach).
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy koncerty ćwierćfinałowe, z których do półfinałów awans zdobyło po sześciu kandydatów (pięciu dzięki głosowaniu jurorów oraz zwycięzca głosowania widzów).

Искате ли да добавите дума, израз или превод?